StareBabice.com - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Gościnna 7, Blizne Łaszczyńskiego
brak opinii 0
602 848 163
pokaż
strona www
602 848 163
zadzwoń
strona www

Zastosowanie inteligentnej folii ciekłokrystalicznej SmartFoil sprawia, że możesz zarządzać prywatnością według własnych potrzeb. Folia SmartFoil posiada najlepszą przejrzystość na rynku, dzięki czemu po aplikacji pozostaje praktycznie niewidoczna na przeszkleniu.

 

SmartFoil jest jedną z wiodących firm zajmujących się instalacją inteligentnej folii ciekłokrystalicznej. Posiadamy profesjonalne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego jak i biznesowego. Realizujemy projekty nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

 

Folie SmartFoil produkowane są na terenie Europy co gwarantuje ich najwyższą jakość oraz trwałość. Nasza inteligentna folia posiada bardzo wysoką przejrzystość i niski poziom zamglenia, dzięki czemu przy wyłączonym zasilaniu przeszklenie pozostaje transparentne. Wykonujemy projekty na gotowych ściankach i oknach ale również współpracujemy z firmami szklarskimi i możemy wykonać projekt, kiedy twoje przeszklenie jest w trakcie realizacji.

 

Zapewniamy fachową współpracę na każdym etapie, od wyboru odpowiedniej folii, poprzez obsługę klienta aż po montaż. Wszystkie nasze produkty oraz realizacje objętą są gwarancją.Wybierając SmartFoil możecie mieć pewność, że cała realizacja Waszego projektu będzie wykonana w pełni profesjonalnie.

 

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 125 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image