Stare Babice - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Południowa 5, Zielonki-Parcela
brak opinii 0
572 570 740
pokaż
strona www
572 570 740
zadzwoń
strona www
-5%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową FreshZone (-5%)
5 % rabatu na wszystkie usługi 100 zł
95 zł

Fizykoterapia

Oddziaływanie na organizm rozmaitymi bodźcami fizycznymi wytwarzanymi przez wyspecjalizowany sprzęt medyczny to jedna z dostępnych, szeroko wykorzystywanych dziś form fizjoterapii. Fizykoterapia pozwala usprawnić narządy ruchu, jak również uśmierzyć ból, zlikwidować stan zapalny, obrzęki lub wysięki, przyspieszać gojenie bądź stymulować do prawidłowej pracy.

W Centrum Zdrowia fizjoterapeuci mają do dyspozycji różnego typu sprzęt umożliwiający przeprowadzenie zabiegów z zakresu fizykoterapii z wykorzystaniem impulsów elektrycznych, lasera, ultradźwięków, pola magnetycznego czy krioterapii miejscowej.

 

Kinezyterapia

Kinezyterapia jest integralną składową fizjoterapii i rehabilitacji, stanowiąc często najważniejszą część procesu usprawniania. Znajduje zastosowanie w rehabilitacji narządu ruchu, chorób neurologicznych i innych, wspomaga procesy leczenia, opierając się na celowo dobranych i ukierunkowanych ćwiczeniach ruchowych. Kinezyterapia zakłada wykorzystanie celowo dobranych wzorców ruchowych i prostych ruchów.

Warunkiem uzyskania zaplanowanych efektów leczenia jest właściwy dobór ćwiczeń pod względem rodzaju, częstotliwości i intensywności, uwzględniający charakter i zakres zmian, stan ogólny i miejscowy pacjenta oraz wskazania i przeciwwskazania do kinezyterapii.

 

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologicza dotyczy schorzeń zarówno urologicznych jak i ginekologicznych. Zakres jej działań obejmuje profilaktykę, diagnostykę, a także leczenie dysfunkcji narządów w obrębie miednicy, mięśni dna miednicy oraz układu moczowo-płciowego. Metody stosowane w procesie leczenia są dobierane indywidualnie do pacjentki, jej oczekiwań oraz stopnia zaawansowania problemu. Podczas pierwszego spotkania przeprowadzany jest dokładny wywiad, a także badania różnicujące, w tym m.in  badanie wewnętrzne – per vaginum (za zgodą pacjentki). Ustalany jest również program i przebieg fizjoterapii. W drugiej części wizyty ma miejsce ukierunkowana terapia.

Dodatkową gałęzią fizjoterapii uroginekologicznej jest opieka okołoporodowa obejmująca okres prekoncepcyjny (przygotowanie do zajścia w ciążę), podczas ciąży oraz czas po porodzie. Wizyta także przebiega w dwóch etapach. Pierwszy – wywiad i badanie, drugi – celowana terapia. Każda wizyta uroginekologiczna przebiega spokojnie i w intymnej atmosferze, uwzględniając indywidualne potrzeby pacjentki.

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 439 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image