StareBabice.com - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Warszawska 164, Latchorzew
brak opinii 0
795 828 777
pokaż
strona www
795 828 777
zadzwoń
strona www

Nieruchomości Stare Babice - dla naszych klientów sprzedajemy, kupujemy i wynajmujemy na terenie całej Polski. Obsługujemy również klientów, którzy mieszkają poza granicami naszego kraju.

 

Metrohouse to największa w Polsce sieć agencji nieruchomości. Obecnie posiada ponad 80 biur w całej Polsce. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

W Metrohouse kupisz i sprzedasz: dom, mieszkanie, działkę, biuro, lokal usługowy, lokal użytkowy, magazyn, halę. Zajmujemy się również pośrednictwem w wynajmie i najmie: mieszkania, domu, obiektu komercyjnego, lokalu użytkowego, działki, magazynu, garażu lub hali magazynowej.

 

W naszej ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy nieruchomości: mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne oraz inwestycje deweloperskie rynku pierwotnego.

 

Dzięki współpracy z ekspertami Gold Finance oferujemy także możliwość pośrednictwa w finansowaniu zakupu nieruchomości i jej ubezpieczenia. Naszymi atutami jest znajomość lokalnych uwarunkowań rynku nieruchomości, dbałość o wysokie standardy obsługi klienta i skuteczność w działaniu przy współpracy z innymi doradcami Metrohouse w Polsce. Za naszym pośrednictwem znajdziesz najlepszy kredyt hipoteczny na rynku – pomożemy Ci wybrać finansowanie zakupu idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 114 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image