Stare Babice - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Jedności Robotniczej 23A, Łomianki
brak opinii 0
508 809 940
pokaż
strona www
508 809 940
zadzwoń
strona www
-10%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową FreshZone (-10%)
10 % rabatu na wszystkie usługi 100 zł
90 zł

Konsultacje

 

Prowadzę indywidualne konsultacje w domu pacjenta, dla osób i par, które noszą lub chcą nosić swoje dziecko w chuście. Konsultacje składają się z części teoretycznej i praktycznej. Przedstawiam niezbędne informacje teoretyczne, by prawidłowo zawiązać dziecko w chuście. W części praktycznej początkowo ćwiczymy na specjalistycznych lalkach, a kiedy rodzic jest gotowy i pewny siebie, motamy dziecko w chustę. Pokażę Ci sposoby wiązania, a Ty wybierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie. Umawiając się na spotkanie nie musisz posiadać własnej chusty. Przyjeżdżam z wyposażeniem. Często spotykam się z rodzicami, którzy na pierwszą konsultację zapraszają mnie kiedy dziecko jest jeszcze w brzuszku, a kolejne spotkanie odbywa się już po porodzie. Na konsultację możemy się umówić też po porodzie. Decyzja należy do Was.

 

Warsztaty

 

Dla osób zainteresowanych noszeniem dzieci w chustach prowadzę warsztaty. Dowiesz się jak prawidłowo nosić dziecko w chuście, jakie jest prawidłowe ułożenie dziecka, jakie korzyści płyną z chustonoszenia dla dziecka jak i dla noszącego. Opowiem o wyjątkowej bliskości, poczuciu bezpieczeństwa i komforcie, które daje noszenie dziecka w chuście. Na warsztatach zapoznam z wiązaniami przeznaczonymi dla dzieci od pierwszych dni życia. Zawsze początkowo ćwiczymy na specjalnych lalkach, a następnie pod moim okiem będziecie motać własne dzieci. Na warsztatach pomogę Wam wybrać odpowiednią chustę i porozmawiamy o prawidłowym ubraniu do noszenia w chuście.


Pogadanki chustowe

 

Porozmawiamy od kiedy można nosić dziecko w chuście i jakie są zalety chustonoszenia, o prawidłowej pozycji, sposobach wiązania i rodzajach chust. Zapraszam kobiety w ciąży i osoby prowadzące kluby mam, szkoły rodzenia lub inne przyjazne miejsca gdzie chciałbyś/chciałabyś zorganizować spotkanie dotyczące noszenia dzieci w chustach

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 621 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image