Stare Babice - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Górczewska 218 (były supermarket Tesco), Bemowo
brak opinii 0
535 646 088
pokaż
strona www
535 646 088
zadzwoń
strona www
-20%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą STARE BABICE (-20%)
20 % rabatu na bilet wstępu 2 h - poniedziałek - czwartek 37 zł
29.6 zł
20 % rabatu na bilet wstępu 2 h - piątek - niedziela i święta 59 zł
47.2 zł
20 % rabatu na bilet nielimitowany - poniedziałek - czwartek 79 zł
63.2 zł
20 % rabatu na bilet nielimitowany - piątek - niedziela i święta 89 zł
71.2 zł
5 % rabatu na przyjęcie urodzinowe w pakiecie premium 1350 zł
1282.5 zł

Stań się konstruktorem, budowniczym, hydraulikiem i operatorem maszyny budowlanej

Buduj z klocków i baw się

Największa w Polsce Techniczna Sala Zabaw Klockownia od 1 czerwca w Warszawie Klockownia w CH Górczewska.

 

1100 m² przestrzeni do edukacyjnej zabawy

 

W nowej, rozbudowanej odsłonie znajdzie się więcej przestrzeni, nowe strefy do zabawy i ogrom możliwości. Oprócz miliona klocków w różnych kształtach i rozmiarach, dostosowanych do potrzeb dzieci w każdym wieku, sala na Bemowie będzie oferować aż 20 nowych interaktywnych atrakcji, które pozwolą dzieciom wcielić się w role zawodów technicznych związanych z budownictwem. To unikalne miejsce edutainment w skali całego kraju, inspirowane prawdziwym placem budowy, gdzie dzieci mogą założyć kask i poczuć się jak prawdziwi budowniczy.

 

Na powierzchni 1100 m², podzielonej na strefy, znajdzie się ponad milion różnych klocków, dostosowanych do każdej grupy wiekowej. Dla starszych fanów konstrukcji przygotowano klocki K’nex, Geomag, kultowe Lego oraz duże cegły klockowe do budowania wysokich konstrukcji i labiryntów. Klocki Timmerhus, dzięki dużym rozmiarom i różnorodnym kształtom, umożliwiają dzieciom rozwijanie motoryki dużej i wyobraźni przestrzennej. Są one wykonane z wysokiej jakości pianki, co sprawia, że są lekkie i bezpieczne, a dzieci mogą budować z nich monumentalne konstrukcje, czując się jak prawdziwi architekci.

 

W Klockowni nie zabraknie również Demolki – miejsca, gdzie dzieci mogą bezpiecznie dać upust swojej energii. Strefa dla najmłodszych zostanie powiększona do ponad 120 m² i będzie zawierać miękkie, lekkie klocki magnetyczne JollyHeap oraz inne interaktywne atrakcje wspomagające rozwój, takie jak mini warsztat majsterkowicza czy mini betoniarnia.

 

Nowością w Klockowni będzie strefa Pozwolenie na budowę, gdzie dzieci będą mogły wcielać się w rolę pracowników branży budowlanej, hydraulików, malarzy ściennych, projektantów wnętrz czy elektryków. Obiekt będzie także wyposażony w stolarnię z warsztatami majsterkowania, strefę ciężkich maszyn budowlanych oraz unikalną tematyczną konstrukcję do zabaw o oryginalnym designie.

 

Mateusz Rolewski, współwłaściciel Klockowni, podkreśla, że brak gotowego scenariusza zabawy pozwala dzieciom na tworzenie własnych konstrukcji, co sprzyja rozwojowi kreatywności, wyobraźni i umiejętności myślenia poza schematem. Wznoszenie wspólnych budowli przyczynia się do rozwijania zdolności pracy w grupie i komunikacji społecznej. Zabawa klockami wpływa także na poprawę pamięci i koncentracji.

 

Klockownia to miejsce, gdzie edukacja łączy się z angażującą zabawą. Szkoły i przedszkola mogą skorzystać z oferty warsztatowej, która pomaga dzieciom w treningu umiejętności społecznych, współpracy i komunikacji. Doświadczeni animatorzy prowadzą zajęcia z dbałością o bezpieczeństwo i naukę w gronie przyjaciół. W Klockowni odbywają się także wyjątkowe przyjęcia urodzinowe.

 

Małgorzata Wieczerzak, pomysłodawczyni i współwłaścicielka Klockowni, mówi, że rynek rozrywki dziecięcej znacznie się rozwinął od czasu powstania pierwszej Klockowni w 2016 roku. Klockownia wypełnia lukę pomiędzy centrami nauki a salami zabaw, oferując miejsce, gdzie dzieci mogą ćwiczyć umiejętności nabyte na zajęciach ZPT – majsterkowanie, malowanie, składanie instalacji. W dobie AI może to być cenne doświadczenie. Klockownia w nowym formacie ma być świetną zabawą i wyjątkowym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców.

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 58 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.pl!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image