Stare Babice - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Hubala-Dobrzańskiego 61, Blizne Jasińskiego
brak opinii 0
696 100 100
pokaż
strona www
696 100 100
zadzwoń
strona www
-10%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową FreshZone (-10%)
10% rabatu na spotkania z alpakami 50 zł
45 zł

Fajne alpaki to po prostu odlot. U nas oderwiesz sie od rzeczywistości. Największe stadko w Warszawie i okolicach, poznasz aż 9 zwierząt a każde jest inne, część z nich jest z Polski a część z Chile.

 

Wizyta u alpak

 

Spotkanie odbywa się na naszym terenie. Ta forma spotkania jest rekomendowana dla rodzin z dziećmi do 7 roku życia lub starszymi, dla których jest to np. pierwsze spotkanie z alpakami.

Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków.

Przez ok. 30 min będziecie przebywać na wybiegu w otoczeniu zwierząt, karmiąc je przysmakami i robiąc sobie z nimi zdjęcia. Może dadzą się również przytulić?

Zwykle spotkania odbywają się na łące, jednak w deszczowe dni lub po intensywnych opadach deszczu, gdy na łące jest błoto, spotkania są przeniesione do wydzielonego miejsca w szklarni, osłoniętego od wiatru i deszczu, które zapewnia dużo światła.

Wieczorek z alpakami

 

Bardzo fajne spotkanie na koniec dnia. Robimy je w dni powszednie, niekiedy również w weekendy, tuż przed wieczornym karmieniem alpak. Super spotkanie dla rodzin z dziećmi, które mogą aktywnie pomóc w wieczornym karmieniu alpak, dokładaniu siana i podglądaniu wieczornych rytuałów alpak. 

Przez ok. 45 min będziecie przebywać na łące w otoczeniu zwierząt, karmiąc je przysmakami i robiąc sobie z nimi zdjęcia, po czym wspólnie damy alpakom wieczorny posiłek i popodgądamy ich wieczorne rytuały po czy pozwolimy im zająć się swoimi sprawami. Może ktoś zaśpiewa im kołysankę?

 

Spacer z alpaką

 

Rozpoczniemy od zapoznania się ze zwierzętami i opowiemy o zasadach bezpiecznego spacerowania. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków, będą mieli możliwość zapoznania się z alpaką, z którą wkrótce wyruszą na spacer do lasu. Na spacer chodzimy grupą zwierząt spacerujących wraz z prowadzącymi je gośćmi. Wchodzimy do lasu oraz spacerujemy po pobliskich uliczkach.

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 491 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image