StareBabice.com - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Gościnna 11, Stare Babice
4.2/5.0 1
22-304-97-97
pokaż
strona www
22-304-97-97
zadzwoń
strona www
Biuro Rachunkowe Ekspert Warszawa Biuro Rachunkowe Ekspert Warszawa Biuro Rachunkowe Ekspert Warszawa Biuro Rachunkowe Ekspert Warszawa

Biuro Rachunkowe EKSPERT Warszawa świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansowe zarówno dla osób prawnych, jak i fizycznych, które chcą powierzyć prowadzenie księgowości swoich firm wyspecjalizowanej kadrze specjalistów.

Mamy ogromne doświadczenie - nasze biuro rachunkowe pracuje na rzecz Klientów już od 1997 roku. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy że od naszej pracy, często zależy być, albo nie być danej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną obsługę księgową przedsiębiorstwa. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli skupić się na tym, w czym są najlepsi - czyli prowadzeniu firmy.


Kim jesteśmy?

Grupką pasjonatów księgowości, rodzinną firmą, specjalizującą się w świadczeniu usług księgowych. Przez cały ten czas, dostosowywaliśmy się do wprowadzanych zmian z zakresu prawa podatkowego, prawa spółek, by jak najlepiej świadczyć swoje usługi. Wybierając okolice Warszawy na swoją lokalizację, wypłynęliśmy "na głębokie wody". Nasza dewiza brzmi: "Jeśli masz coś robić, rób to dobrze". I według tej właśnie dewizy działamy.

Gdzie znajduje się nasza siedziba?

Siedziba naszego biura księgowego znajduje się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, w gminie Stare Babice, położonej w sąsiedztwie miasta stołecznego Warszawa. Lokalizacja, w której powstało nasze biuro rachunkowe Warszawa, nie zostało wybrane zupełnie przypadkowo. Zarządzane przez nas biuro księgowe, leży nieopodal drogi S8. Jest to ważny element na mapie komunikacyjnej Warszawy i jej okolic. Dzięki temu, do naszego biura rachunkowego można bardzo szybko trafić, nawet z odleglejszych dzielnic Warszawy.

W czym się specjalizujemy?

Nasze biuro księgowe, oferuje pomoc w zakresie pełnej rachunkowości. Również poważnie podchodzimy do firm będących na księdze przychodów i rozchodów, ryczałcie czy karcie podatkowej. Podejmujemy się każdego rodzaju prowadzonej działalności. Uważamy, że najlepiej będzie, jeśli powierzysz nam wszystkie zadania związane z księgowością w Twojej firmie. Masz wtedy pewność, że nie musisz się martwić o nic. U nas możesz liczyć na wsparcie z zakresu:

1. Księgi handlowe. Nasze biuro księgowe z powodzeniem sporządzi bilans otwarcia, wygenerujemy, zmodyfikujemy i przede wszystkim wdrożymy zakładowy plan kont a także - będziemy na bieżąco rejestrować wszystkie operacje gospodarcze w obrębie kont księgowych. Dodatkowo, wygenerujemy wszystkie raporty, konieczne do zamknięcia poszczególnych okresów rozrachunkowych (rachunek zysków i strat, bilans itd).

2. Księga Przychodów i Rozchodów. Nasze biuro rachunkowe, z powodzeniem zaewidencjonuje wszystkie zdarzenia w KPiR a także - rozliczy działalność gospodarczą pod kątem wszystkich podatków.

3. Zarządzanie kadrami i płacami. Nasze biuro rachunkowe, wygeneruje listy płac, obliczy wszystkie należne składki i sporządzi druki RMUA dla pracowników. Ponadto wspieramy naszych Klientów pod kątem generowania dokumentów PIT-11 i PIT-4. Jeśli jest taka potrzeba, sporządzimy umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawne - w zależności od oczekiwań Klienta.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Ryczałt ewidencjonowany
  • Wynajem lokalu/adresu pod prowadzenie działalności
  • Inne

Nasza firma, zrealizuje na zlecenie Klienta szereg usług księgowych. Żeby poznać naszą szczegółową ofertę, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie, dotyczące realizowanych przez nas usług.

 

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.17
Standard obiektu:
obsługa
jakość usług
jakość do ceny
zgodność z ofertą
czy polecasz innym?
ocena ogolna
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2018
Małgosia79
Korzystałam z nich jak nie mogłam się dogadać z dotychczasową księgową dla swojej firmy.Konkretnie bezproblemowo i bez ciągłego dzwonienie i dopytywania się.
Ta reklama została wyświetlona: 26242 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image