Stare Babice - oceny wg. turystów:
średnia 3.85 na podstawie 5 opinii
Górczewska 259, Warszawa
brak opinii 0
577 526 666
pokaż
577 526 666
zadzwoń
-10%
Zobacz ile możesz zyskać z nami (przykładowe ceny): Cena z kartą rabatową FreshZone (-10%)
10 % na AUTO DETALING 2000 zł
1800 zł

Folie ochronne na samochód 

Bezbarwna folia ochronna na auto to doskonała inwestycja w zachowanie wartości oraz doskonałej prezencji samochodu. Niektórzy uważają, że jej założenie negatywnie wpłynie na wygląd karoserii. Nic bardziej mylnego! Podobna sytuacja może mieć miejsce tylko w przypadku wykonywania usługi przez mało profesjonalny warsztat samochodowy. Prawidłowo zaaplikowana folia ochronna na samochód – zawsze będzie prezentować się doskonale, a dodatkowo zabezpieczy auto przed wszelkiego rodzaju mikrouszkodzeniami.

 

Folia do zmiany koloru auta 

Sytuacje, gdy właściciel auta nie jest do końca usatysfakcjonowany jego wyglądem, zdarzają się stosunkowo często. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, gdy zakupiony został samochód używany. Wówczas z pomocą przychodzi niezastąpiona folia do zmiany koloru auta, która jest doskonałą alternatywą dla dość inwazyjnej zmiany odcienia karoserii. Gdy zostanie przeprowadzona zmiana koloru auta, folia pełni nie tylko rolę wizualną, ale również ochronną. Po jej usunięciu dotychczasowa kondycja lakieru nie ulega bowiem jakiejkolwiek zmianie.

 

Renowacja tapicerki samochodowej

Renowacja tapicerki samochodowej to usługa dedykowana dla tapicerek skórzanych, które od lat uznawane są za najbardziej prestiżowe i komfortowe. Niestety z biegiem czasu skóra może zacząć się wycierać, a na jej powierzchni pojawiają się wówczas nieestetyczne ślady użytkowania. Dzieje się tak przede wszystkim z uwagi na intensywną eksploatację tapicerki. Regeneracja tapicerki samochodowej pozwala przywrócenie jej doskonałej kondycji i wyglądu. Przebieg usługi i zakres niezbędnych do wykonania prac uzależniony jest od stanu tapicerki. Na samym początku oceniany jest stan techniczny skórzanego obicia oraz lokalizowane są wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Następnie należy oczyścić tapicerkę, osuszyć ją i przejść do prac renowacyjnych. W przypadku głębokich zarysowań i dziur może być konieczne odtworzenie lica skóry. W tym celu należy określić kolor konkretnej tapicerki, na którą następnie nanoszony jest precyzyjnie dobrany pigment.

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 283 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: starebabice.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image